Jóga

harmonie těla, mysli a ducha

Jóga je naukou o těle, mysli, vědomí a duši - znalost anatomie a fyziologie lidského těla využívá jóga v propracovaném systému tělesných cvičení a očistných technik, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici. Pomocí dechu učí jóga pracovat s jemnou energií – pránou.

 • POWER jóga

  s Nikčou

  PONDĚLÍ 18:00 - 19:00

  Dynamická praxe zaměřená na propojení těla s dechem. Plynulé a kreativní přechody z jedné jógové pozice do druhé tělo protáhnou, posílí a zároveň uvolní.

  180 Kč/1 lekce

  1600 Kč/permanentka na 10 lekcí

  Rezervace
 • JIN jóga

  s Nikčou

  PONDĚLÍ 19:30 - 20:30

  Jemná a klidná praxe, která vyniká svojí vlastností silného vtažení do přítomného okamžiku tím, že při více-minutovém setrvání v pozici postupně uvolňuje hluboké pojivové tkáně celého těla a respektuje jeho potřeby.

  180 Kč/1 lekce

  1600 Kč/permanentka na 10 lekcí

  Rezervace
 • FLOW jóga

  s Terkou

  ČTVRTEK 18:00 - 19:30

  V této praxi budeme společně plynout kombinací Hatha jógy s prvky fasciální jógy. 

  Hatha jóga je známá svojí jemností a přizpůsobením se vlastnímu rytmu dechu. Každá praxe je sestavená tak, aby se uvolnily nejen velké klouby a protáhly hlavní svaly, ale také aby z těla odešlo zbytečné napětí a energie v těle mohla dobře proudit. 

  Fasciální jóga nám pak dopomůže ke správné funkčnosti pojivové tkáně obalující každou část našeho těla, od svalů, orgánů až po cévy a nervy. 

  150 Kč/1 lekce

  1300 Kč/permanentka na 10 lekcí

  rezervace

Tereza Zahradníková

"Jóga čitta vritti nirádha" (Jóga zklidňuje těkavou mysl)

K józe jsem se dostala v náročném období svého života. Tehdy mě praktikování jógy dovedlo k vnitřnímu klidu a vědomí sama sebe. To samé se snažím předávat ve svých jógových praxích ostatním. Jóga pro mě není jen o ásanách. Je to o způsobu bytí ve svém těle, mysli i duši.

Nikola Janoviak

"JÓGA JE NIKDY NEKONČÍCÍ CESTA, BUDE MI CTÍ TĚ TOUTO CESTOU PROVÉST."

Poznat své tělo, jeho sílu a možnosti. Seznámit se s jógovými pozicemi a filozofií. Inspirovat k dalšímu zdokonalení a rozvoji.

www.janoviakyoga.cz