Montessori klubík, MINIškolka, pohybové hrátky, hravá jóga

Rozvoj dětí

Podporujeme všestranný rozvoj dětí nejrůznějšími akcemi.

posilování středu těla, pohybová terapie ZLEHKA

Zpátky do formy

Po těhotenství znovu do formy! U nás načerpáte sílu fyzicky i psychicky. Hlídání zajištěno!

Osobní rozvoj

Vybíráme zajímavá témata nejen o rodičovství.

Sdílení a kreativita

Organizujeme kreativní workshopy s možností zapojení celé rodiny.

Poradna pro rodiny

Právní poradna, konzultace a koučink.

Kurz Attavena pro NÁVRAT DO PRÁCE

Oblíbený kurz Attavena, který u nás v rodinném centru v předešlých čtyřech letech absolvovalo více než 40 spokojených absolventek, se opět vrací k nám do Pelhřimova!
Nenechte si ujít tuto příležitost, jak se zlepšit v měkkých i digitálních dovednostech i se reálně připravit na trh práce či pro vlastní podnikání.

Tento intenzivní půlroční kurz je včetně hlídání zdarma (probíhá od zaří do února 2x týdně-pondělí a úterý dopoledne), docházka nutná. Kapacita je omezená.

Dále bude následovat online pohovor, závazná přihláška a infoschůzka u nás v centru 12.9. 10:30 - 12:00.

Kurzy startují 16.9. a končí 10.2.2025.
Na začátku a na konci účastnice absolvují víkendový kurz v jižních Čechách.

Pokud budete mít dotazy, můžete se na nás obrátit osobně přímo v centru při Baby brunchi každou středu celé léto 2024, kdy budeme k dispozici konzultovat váš zájem o kurz. 

Předběžná přihláška a více informací

U nás jsou rodiny vítány!

Rodinné centrum je bezbariérové "family friendly" místo, kde se mohou rodiče s dětmi neformálně setkávat, společně tvořit, vyměňovat si zkušenosti, zapojit se do zajímavých akcí a programů či se aktivně podílet přímo na jejich vytváření. Rodinné centrum dává možnost vyjít z izolace mateřské či rodičovské dovolené, trávit příjemně volný čas s dětmi, sdílet své radosti i starosti. Ve společném prostoru vedeme naše děti k toleranci a ohleduplnosti, pomáháme jim také v rozvoji fantazie, zručnosti i samostatnosti. Rodinné centrum je místo, kde jsou děti vítány a vidí svoji maminku v jiné roli než v domácnosti. Ženy se zde mohou vzdělávat pro návrat do zaměstnání. Rodičům pomáháme v těžkých životních situacích či v rozvoji rodičovských kompetencí.

Otevírací doba:

pondělí - pátek

8:00 - 12:00

Gallery

Partneři